Krovos darbai

Krovos darbai

Plečiantis logistikos sričiai, atsiranda vis didesnis paslaugų, susijusių su pastarąja, poreikis. Tik labai didelė įmonė yra pajėgi savarankiškai atlikti visas funkcijas, reikalingas galutiniam veiklos produktui. Tuo tarpu dauguma verslininkų kreipiasi į partnerius, teikiančias vieną ar kitą aktualią paslaugą. Krovos darbai – viena iš mūsų veiklos sričių, aktuali klientams, kuriems reikalinga krovinių pakrovimo/iškrovimo paslauga be galimybės šiuos sandėliuoti.

Profesionalūs krovos darbai krovinio saugumui

Klientui, su kuriuo pasirašėte tam tikros prekės pardavimo sutartį, svarbu ne tik punktualus pastarosios prekės pristatymas į sutartą vietą, bet ir daikto kokybė. Išlaikyti šią nepakitusią, ypač kalbant apie trapius ar netradicinių gabaritų/formų daiktus, yra iš tiesų sunku. Juk krovinys tiesiogiai nėra perduodamas iš vienų rankų į kitas: šiam tenka pereiti per daug tarpinių stotelių ir susidurti su įvairiais aplinkos veiksniais. Tad krovos darbai – procesas, kurio metu tam tikri daiktai perkeliami iš vienos vietos į kitą, turi būti atliekami profesionaliai, naudojant specialiai pritaikytą techniką. Tik tai užtikrina lūkesčius atitinkančius rezultatus.
Mūsų siūlomi krovos darbai apima:

  • įvairių krovinių, nepriklausomai nuo šių rūšies, gabaritų bei kitų parametrų, pakrovimą ir iškrovimą;

  • mechaninį ir/arba rankinį perkrovimą (krovos darbų pobūdis priklauso nuo krovinio charakteristikos);

  • stambiagabaričių bei sunkių krovinių perkrovimą pasitelkiant tam tinkamą techniką;

  • geležinkelio vagonų pakrovimą, iškrovimą, perkrovimą;

  • krovinių rūšiavimą, grupavimą, pakavimą, perpakavimą;

  • kraunamo krovinio kiekio bei kokybės patikrą;

  • kitas susijusias paslaugas (pavyzdžiui, transporto paslaugų organizavimą vietinių bei tarptautinių krovinių pervežimui).

Mūsų kolektyvas, užsiimantis krovos darbais, savo funkciją atlieka kruopščiai ir atsakingai, nenusižengdamas darbo saugos ir konkrečiai šiai sričiai taikomais reikalavimais. Siekdami užtikrinti krovinių, kuriuos mums patikėjo klientai, saugumą, krovos darbus draudžiame civilinės atsakomybės draudimu (analogiška praktika galioja kalant ir apie sandėliavimo paslaugą). Klientams pageidaujant išskirtinių garantijų, galime pasiūlyti ir papildomą krovinių draudimą, garantuojantį maksimalią apsaugą nuo nemalonių netikėtumų.

Krovos darbai orientuoti į individualius klientų poreikius

Suprantame, jog tiek kiekvienas klientas, besikreipiantis į mus dėl krovos darbų atlikimo ar kitos aktualios paslaugos suteikimo, turi individualius poreikius, priklausančius ne tik nuo krovinio specifikos, bet ir įvairių kitų aplinkybių. Vieni kroviniai yra itin sunkūs ar didelių gabaritų, tad be specialios automatizuotos technikos krovos darbai nėra įmanomi. Kiti daiktai, priešingai, yra itin trapūs ir reikalaujantys kruopštaus rankų darbo. Savo klientams, atsižvelgę į jų pageidavimus, galime pasiūlyti tiek vieną, tiek kitą variantą – mechaninius arba rankinius krovos darbus bei kitas su tuo susijusias paslaugas (prekių rūšiavimą, pakavimą, perpakavimą, surinkimą po krovos darbų bei kita).

Žinome, jog logistika – itin permaininga sritis, kurioje planai, nepaisant skrupulingo organizavimo, linkę keistis. Atsižvelgdami į tai, klientams siūlome lankstų darbo grafiką. Individualiai susitarus, krovos darbus bei kitas paslaugas atliekame ne tik grafike nurodytomis darbo valandomis, bet ir savaitgaliais, šventinėmis dienomis bei kitu, klientui patogiu laiku. Klientas gali užsisakyti krovos darbų paslaugas be krovinių sandėliavimo: siūlome tik tai, kas aktualu individualiu atveju.

Krovos darbai – vienas iš svarbiausių etapų, susijęs su galimybe išsaugoti sveiką, nedeformuotą ar kitaip nepažeistą krovinį. Vien fizinės jėgos krovos darbų atlikimui neužtenka: būtina atsakomybė, kruopštumas, profesionalumas ir, neretai, atitinkama krovos įranga. Patikėjus šiuos darbus mūsų komandai, neteks sukti galvos, jog kažkas bus atlikta ne kokybiškai ar ne iki galo: siūlome aukštos kokybės krovos darbų paslaugą, orientuotą į individualius kliento pageidavimus.