Krovinių paskirstymas (distribucija)

distribucija

Spręsti, jog logistika – sudėtinga sritis, galima vien iš su ja susijusių painių terminų. Jei dar suvokiama, kas yra prekių sandėliavimas ar pervežimas, tai tokie painūs žodžiai kaip krovinių paskirstymas (distribucija) karpyti ausimis priverčia dažną, net ir galintį pasigirti stipriomis bendrojo išprusimo žiniomis. Verslininkams, nusprendusiems įsisukti į logistikos sferą ir sėkmingai joje įsitvirtinti, svarbu ne tik profesinių terminų išmanymas, bet patikimo partnerio, teikiančio aktualią paslaugą, pasirinkimas. Krovlada.eu komanda siūlo krovinių paskirstymo (distribucijos) paslaugą, apimančią krovinio pristatymą iš gamintojo (ar sandėlio) iki galutinio gavėjo.

Distribucija – šis tas daugiau nei elementariausios perkraustymo paslaugos

Distribucijos esmė slypi ne vien galutiniame rezultate, tačiau kokybiškame procese pastarojo siekiant. Iškeliame sau tikslą pristatyti krovinį galutiniam gavėjui (gavėjams), tačiau suvokiame, jog neužtenka šio numesti tiesiog prie durų. Viską atliekame laikantis sutartyje numatytų sąlygų, nevilkiname terminų, naudojame konkretaus krovinio transportavimui būtiną įrangą bei darome viską, jog suinteresuotos pusės būtų patenkintos šiuo sandoriu. Dėl proceso specifiškumo bei galutinio rezultato svarbos vis daugiau klientų nusprendžia distribucijos paslaugas pirkti iš tos srities specialistų, o ne bandyti užsiimti savarankiška veikla.

Kokią naudą gali atnešti kokybiška distribucijos paslauga?

Dėl proceso specifiškumo bei galutinio rezultato svarbos vis daugiau klientų nusprendžia distribucijos paslaugas pirkti iš tos srities specialistų, o ne bandyti užsiimti savarankiška veikla. Mūsų teikiama distribucijos paslauga pasižymi visa eile privalumų.

  • Klientai, perkantys distribucijos paslaugą, sutaupo daug žmogiškųjų bei finansinių resursų. Nebereikia rūpintis, kam iš kolektyvo patikėti atlikti šį darbą (dažniausiai atitraukiant asmenį nuo tiesioginės veiklos), kur sandėliuoti pervežamas prekes ir panašiai.

  • Krovinių paskirstymas – individualus procesas, priklausantis nuo subjektyvių, su konkrečiu klientu susijusių faktorių. Universalaus recepto, kaip optimaliausiomis sąlygomis pristatyti krovinius į reikiamus taškus, nėra. Mūsų specialistai, atsižvelgę į tam tikrus niuansus, sukuria vadinamąjį distribucijos modelį ir šį, išbandę praktikoje, esant reikalui koreguoja. Savo klientams siūlome galimybė optimaliausiomis rezultatus pasiekti su minimaliomis sąnaudomis.

  • Siūlome galimybę perskirstyti bei pristatyti įvairaus tipo bei dydžio krovinius, laikantis šių transportavimui keliamų reikalavimų.

  • Įsipareigojame krovinių paskirstymo paslaugą į reikiamą vietą (vietas) atlikti per sutartą laiką. Stengiamės, jog klientai liktų patenkinti mūsų punktualumu bei suteiktos paslaugos kokybe.

  • Distribucijos paslaugas galime suteikti tiek vienkartinių siuntų paskirstymui bei pristatymui, tiek ir sudarant ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis.

Krovinių paskirstymas (distribucija) – viena iš logistikos paslaugų, teikiamų mūsų specialistų. Į savo atliekamą darbą žiūrime atsakingai, skrupulingai laikomės bendradarbiavimo sutartyje numatytų sąlygų. Esame jauni, tačiau patyrę ir motyvuoti judėti į priekį bei pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas: tai užtikrina tiek žmogiškasis faktorius, tiek ir techniniai niuansai. Tik vadovaujantis tokiu požiūriu galime suburti pastovių klientų ratą ir tapti konkurencingais kitų krovinių paskirstymo paslaugas teikiančių firmų atžvilgiu.